Карпати – скарбниця життєвої енергії.

Відпочинок зі смаком – це відновлення, оздоровлення організму, регенерація життєвої сили, яка нам потрібна для натхнення і створення шедеврів.

Літній відпочинок в Карпатах ідеально підходять як для активного, так і для спокійного відпочинку, а також сімейного відпочинку з дітьми. Тут Вам запропонують широкий вибір місць для проживання і відпочинку: від елітного з повним сервісом і до максимально наближено до природи сільського зеленого туризму. Є чудова можливість оздоровлення цілющими мінеральнами водами Карпат, які в комплексі з лікувальними процедурами в санаторіях допоможуть суттєво поправити здоров'я і відновити сили.

Львівська область і зокрема Львів дуже популярні серед туристів багатьох країн світу, тому що Львівщина вважається архітектурною скарбницею України. Вузькі вулички із бруківкою, стародавні церкви та костели, затишні кав’ярні створюють незабутню атмосферу прадавнього міста Львова. Крім багатої історичної та культурної спадщини, Львівщина добре відома завдяки цілющим мінеральним джерелам здравниць у Трускавці, Моршині та Східниці.
На Львівщині варто оглянути старовинні собори та дерев'яні церкви (Домініканський собор, Успенську церкву, Латинський кафедральний собор, Костел святого Івана Хрестителя, Храм св. Андрія, Церква св. Володимира та Ольги, Храм св. Ольги і Єлизавети, Вірменський катедральний собор) та замки (Олеський, Підгорецький, Свіржський, Бродівський, Жовківський, Добромильський та Золочівський).
Івано-Франківська область пропонує туристам екскурсійні програми для ознайомлення з природними багатствами, культурними й історичними пам'ятниками краю, походи в гори, мандрівки стежками карпатських лісів, катання на конях, гірських велосипедах, квадроциклах, незабутня подорож Карпатським трамваєм та безліч іншого.
Цікаві місця Івано-Франківщини, це: водоспади (Пробій, Сріблясті водоспади, Гук, Лужківський, Рушірський, Шепітський) джерела мінеральних вод, вольєри з косулями, оленями, кабанами, стежка та скелі Довбуша, Руїни обсерваторії, Музей Писанки (м. Коломия), сувенірний ринок, залізничні та кам'яні мости, дерев’яні церкви XVI- XVIІ ст. , Домініканський монастир, церква Різдва Пресвятої Діви Марії а також відомий монастир у Гошеві і Манявський Скит.
Закарпатська область приваблює туристів своїми соляними озерами та печерами, термальними водами, мінеральними джерелами, надзвичайно величною красою Карпатських гір.
На Закарпатті варто відвідати: Мукачівський замок Паланок, ансамбль споруд "Графського двору", Святомиколаївський жіночий монастир, Готичну каплицю св. Мартіна, Здвиженський кафедральний собор, унікальну дерев'яну церкву Різдва Богородиці, шпихлір і винний погріб, місце падіння метеориту, Карстові печери, полонина Руна, Центр Європи у с. Діловому, солотвинські озера, "Бездонне" озеро вулканічного походження, вишківський міст та звичайно незрівнянну долину нарцисів.