По Карпатах на велосипеді.

   Активний відпочинок стає дедалі популярнішим. Це корисно, доcтупно та приносить справжнє задоволення.
Карпати є найкращим в Україні місцем для активного відпочинку не тільки взимку, але й в теплу пору року. Одним із захоплюючих видів такого відпочинку є велосипедні подорожі, які дають змогу отримати багато несподіваних та позитивних вражень.
   Є чимало інформації про велотуризм, проте справжній драйв можна відчути лише сівши на велосипед та проїхавши на ньому хоча б кілька сотень метрів, особливо, якщо востаннє Ви катались на ньому ще у дитинстві.
   Велосипед є зручним засобом пересування і дає мандрівнику можливість досить швидко долати значні відстані, відвідувати та фотографувати під час подорожі цікаві місця. У Карпатах є розроблені спеціальні веломаршрути різного рівня складності: від спокійних родинних і аж до екстремальних. Маршрути прокладені у різній місцевості: по рівнинах і через гірські перевали. Довжина велошляхів складає від 25 до 80 кілометрів, і по кожному з них передбачені і асфальтовані, і ґрунтові спуски. Усі маршрути починаються і закінчуються в одному населеному пункті. Є близько 53 маршрутів у Яремчанському, Верховинському, Коломийському, Косівському, Глибоцькому районі. Обрати маршрут і отримати детальнішу інформацію можна на сайті www.bikeland.com.ua. Крім того передбачені велопрокати, велостоянки, мийки, ремонт та альтанки для відпочинку велосипедистів. Взяти велосипед на прокат у комплекті з шоломом та мапою маршрутів коштуватиме від 70 гривень. Також можна скористатись послугами провідника – вартість від 120 гривень.
   Хороший різновид відпочинку на велосипеді – це участь у велотурах і велопоходах. Вартість туру на 3 дні становить від 1400 грн. з особи. Там Ви не просто будете кататись на велосипеді, а й відвідаєте чимало мальовничих місць, дивовижних пам’яток природи через які пролягають маршрути велоподорожі, і отримаєте хороше тренування для Вашого тіла. Проте велосипедні прогулянки - це чудовий спосіб для покращення не тільки фізичного, але й емоційного стану. Що може бути приємніше, аніж безтурботна поїздка по лісі, спілкування з друзями та споглядання захоплюючих краєвидів. Хоча на дорозі не оминути екстремальних ситуацій, та подолавши їх, Ви самоствердитись як витривала, вольова особистість.
   Будь-яка подорож залишає незабутні враження у житті людини, тому що є подією насиченою новими враженнями про невідомі місцини та власні можливості.