International Fashion Days у Львові, конкурс НЮАНС.

   З 8 по 10 червня у Львові пройшли International Fashion Days, які розпочались конкурсом “Нюанс”. “Нюанс” – центр International Fashion Days, цей міжнародний незалежний конкурс дизайнерів одягу відбувається у Львові вдруге ( вперше у рамках міжнародних днів моди ) і спрямований на перспективу творчого і комерційного розвитку дизайнерів в Україні та закордоном.
   Організаторами IFD і конкурсу Нюанс являються українські дизайнери Мирослава та Орися Зубачик (Myroslava&Orysia Zubachyk). Позмагатись за звання найкращого виявили бажання 40 молодих дизайнерів. З них організатори конкурсу відібрали дев’ятьох, які й представили свою творчість на розсуд членів журі.
   В фіналі конкурсу, який проходив в Rafinad People Club, взяли участь дев’ять дизайнерів : 7 – зі Львова, по одному – з Києва та Італії. Вони представляли почергове дефіле по п’ять одиниць одягу pret – a – porter.
   Оцінювали їхні роботи авторитетне журі – відомий дизайнер Олена Даць, видавничий директор журналу “Ательє “ Наталія Лук’янець, головний редактор журналу Lviv Today Вікторія Ларіна, організатор міжнародного Fashion Summit в Тунісі Надія Славуцька, директор гуртівні – магазину тканин “Торгтекстиль” Ірина Фомичева.
   У всіх представлених на “Нюансі” колекціях були помітні спільні тенденції – легкі, неактивні, пастельні нечіткі кольори.
Призовий фонд дуже солідний : перше місце – показ колекції на DC Fashion Week Inc в Вашингтоні, друге місце – розміщення колекції в шоу румі в Парижі і третє – участь в Fashion Summit в Тунісі.
   Пальму першості виборола Соня Моніна (м. Київ), друге місце посіла Юлія Іванська (м. Львів) та третє Оксана Волобуєва та Ольга Басараб (м. Львів).
   Ще два дизайнери львів’янка Вербовська Ельза та італієць Tony Sanna стали симпатіями членів журі. Вони отримали спец приз – фен-сторі у журналі “Ательє”.
   Заключним акордом першого дня став показ футболок, оформлених дизайнерськими прінтами з другої лінії Myroslava&Orysia Zubachyk.
Другий день у рамках IFD пройшов під знаком дитинства. Свої колекції для дітей представили дизайнери Марія Макогін та Юлія Маївка (“Кадрики”). Також в цей вечір з музично-дизайнерською постановкою виступили учасники телепроекту “Кадрики”. Для дітей було організовано безліч конкурсів та розваг з клоунами та аніматорами від компанії “Валентинос”.
   Завершувались міжнародні дні моди фешн – прийомом. Myroslava&Orysia Zubachyk показали свою колекцію одягу, яка нещодавно повернулась з Вашингтона, де була представлена там на DC Fashion Week, колекцію купальників ТМ Janet (Тернопіль), а Tony Sanna (Італія) та Вербовська Ельза (Львів) показали свої колекції одягу.
    Зачіски та макіяж моделям, з модельного агентства Schaslyvi Models, були виконані мережею салонів “Міледі” & “Дами та Гусари”. В рамках IFD також пройшли благодійні аукціони в підтримку дітей – сиріт. А на завершення вечора всіх гостей очікував сюрприз – грандіозний салют від магазину піротехніки “Салют”.
Ведучий проекту неперевершений Андрій Ферцак.
   Також свою творчість та майстерність представила талановита співачка Олеся Киричук та театр танцю Madrin, гурт Diamant, співак Maximus, Андреас, Gargona, Марта Баглаєва.
   IFD – це грандіозна великомасштабна подія міжнародного зразка, на яку чекала вся Україна. В зв’язку з цією подією місто Львів відвідало безліч гостей столиці та з-за кордону. Гостинно поселяв гостей готель Едем та готель НТОН, пригощало кафе “Black Coffe”, ТМ Хортиця. Прекрасну літню атмосферу створювали квіти від “Німфея Декор”.
 
IFD Lviv 
 
Myroslava and Orysia Zubachyk 
 
ifd3  ifd4