Ресторація "Гридниця" ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК

Короткий опис: 
Якщо ви їхатимете Київською трасою від Бродів до Львова, то перед Олесько побачите на пагорбі Олеський замок – один з найгарніших і найславетніших замків Східної Європи із середньовічною гридницею. Гридницею називали покої при княжому замку, де відпочивали гридні – царська охорона, княжа дружина і навіть шляхта. В наші дні тут гостинно відчиняє свої двері ресторація.
В меню «Гридниці» – страви стародавньої королівської та сучасної української кухні, 30 видів наливок та настоянок власного приготування. Інтер’єр оформлено в середньовічному стилі. Дві зали – на 40 та 24 місць. У теплу пору року до послуг клієнтів шатро на 100 осіб, яке працює в режимі літнього майданчику
Цікаві легенди, прекрасні краєвиди, давня історія притягують до себе і лишаються в вашому серці назавжди романтичним спогадом. Подаруйте собі казку...
Адреса: 
75 км траси Львів-Київ
Львівська обл.,
Буський р-н.,
смт.Олесько
Телефони: 
+38 (067) 671-13-03, 
+38 (032) 242-38-50, 
+38 (03264) 2-52-64
Час роботи ресторану:   11.00-20.00 влітку, 11.00-18.00 взимку. 
По замовленню - до 02.00. Понеділок вихідний.
 
ВебАдреса: 
ЕлектроннаАдреса: 
yara [at] ua [dot] fm (subject: AR%3A)
Ми проводимо справді королівські святкування: стилізовані банкети, корпоративи, весілля, романтичні вечері віч-на-віч, дитячі свята та програми, дегустації.
 
 
Пропонуєм також прокат середньовічних костюмів, стрільби з лука та арбалета, карбування монет.
Для зручності клієнтів у ресторані є комплексні обіди. А для дуже поспішаючих гостей пропонуєм замовлення страв у телефонному режимі.
 
З травня по жовтень у шатрі на території замку ресторан проводить щосуботні розважальні програми різноманітної тематики, потрапити на які можливо по завчасно придбаних квитках. Впродовж п’яти годин Ви матимете змогу відпочити, поласувати смаколиками гридницької кухні та розважитися давніми забавами на свіжому повітрі, а Ваші дітки під наглядом аніматорів переживатимуть свою окрему захопливу пригоду.