Туристичний маршрут: П’ять водоспадів Івано-Франківщини.

  Гірські водоспади наділені неймовірною красою та нестримною силою гірської стихії. У Карпатах є десятки водоспадів, але цього разу здійснемо мандрівку по п’яти найвідоміших водоспадах Івано-Франківщини. Найзручніше у таку подорож вирушати на автомобілі, ну або на громадському транспорті, хоча в обох випадках чимало шляху прийдеться пройти пішки.
 
 Waterfall 1   waterfall 
 
  Отже, спочатку вирушаємо у с. Манява, Надвірнянського району до Манявського водоспаду. Водоспад розташований у вузькій ущелині на висоті 850 метрів над рівнем моря на річці Манявці та є гідрологічною пам’яткою природи. Це вражаюче видовище - висота водоспаду близько 18 метрів, вода спадає декількома каскадами, а у підніжжі є невелике озеро. Трохи вище по течії є ще два менші водоспади.
 
  Наступна зупинка село Букове цього ж району. Тут дуже красива природа, особливо скелі, які подекуди просто нависають над людьми. Основний водоспад, висота якого 8 метрів, спадаючи утворює 2 потоки. Поруч знаходиться другий водоспад. За висотою вони приблизно однакові, проте перший є більш повноводний.
 
  Далі їдемо до одного з найвідоміших карпатських водоспадів «Пробій» у місто Яремче. Він протікає у досить людному місці, над водоспадом прокладений високий міст, з якого відкриваються захоплюючі краєвиди. Поруч розміщений сувенірний ринок.
 
  Женецький водоспад знаходиться в долині потоку Женця поблизу села Татарів. Протікає між двома масивами хребтами Явірник та Хом'як-Синяк на висоті 850 метрів над рівнем моря, висота перепаду води сягає 11 метрів.
 
  Кінцева зупинка с. Шешори, Косівського району. Тут можна побачити два невеликі водоспади на річці Пістинька. Більший з них тече нижче по течії і спадає з висоти 5 м, а менший висотою всього 2 м. Їх ще називають Сріблястими водоспадами.
 
  Здійснивши подорож Ви ще довго будете під враженням від поєднання нестримної стихії води та величних карпатських вершин.