Конкурс молодих дизайнерів "Нюанс"

   Українська мода зростає, поширюється та набирає все більших і більших обертів, притягуючи до себе дизайнерів з-за кордону.
   16 грудня 2010 року у місті Львові стартував перший міжнародний незалежний дизайнерський проект Myroslava&Orysia Zubachyk Project. Організаторами цього актуального та перспективного проекту є Мирослава і Орися Зубачик - креативні дизайнери, які зарекомендували себе, як талановиті модельєри в Україні та за кордоном і створили цей проект для пошуку і відкриття молодих дизайнерів світу.
   Головною складовою проекту став конкурс Nuance, який сприяє рухові вперед у професійній діяльності вітчизняних та іноземних дизайнерів одягу та аксесуарів в Україні та за кордоном. До складу компетентного журі увійшли видавничий редактор журналу "Ательє" Наталія Лук’янець, головний редактор журналу "Style Boom" Емілія Худа, головний редактор журналу "Lviv Today" Вікторія Ларіна, доцент кафедри моделювання ЛНАИ Оксана Миронович, дизайнер та організатор тижня моди в Вашингтоні Ean Williams.
   Перемогу у конкурсі здобула львівський дизайнер Соломія Свистун та отримала у винагороду оплачувану участь у загальному шоу на тижні моди в Вашингтоні у лютому 2011 року. Друге та третє місце посіли також львів’янки Юлія Світа за колекцію "Увісні і наяву" та Олена Бойчук за колекцію "Одяг для зимового відпочинку". Симпатією від організаторів проекту Myroslava&Orysia Zubachyk були нагороджені Natie Cat (м.Львів) та Miss Miami (м.Київ), їх очікує представлення власних моделей одягу у Show Room (США), спільно з колекцією Myroslava&Orysia Zubachyk.
   Почесним гостем вечора був Ean Williams - організатор тижня моди в Вашингтоні, дизайнер, який представив свою колекцію в рамках Myroslava&Orysia Zubachyk Project. Це був перший приїзд такого шанованого дизайнера в Україну. Поважний гість дав високу оцінку даному проекту і також був щасливий демонструвати свій одяг українській публіці.
 
 Nuance project 1   Nuance 2